Kontaktinformasjon for Landbrukssenteret Midt

Landbrukssenteret Midt består av Meldal Regnskapskontor, Norsk Landbruksrådgivning, Meldal Landbrukstjenester, Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag, Lensa, Allskog, Orkla Landbruk, Orkla Fellesforvaltning og Vannområde Orkla. På hele landbrukssenteret jobber ca. 25 personer.

Adresse

Landbrukssenteret Midt
Løkkenveien 16
7336 Meldal

Orkla Landbruk

Odd Lykkja
Landbrukssjef
E-post: odd.lykkja@meldal.kommune.no
Tel. 72495191
Mob. 95962672

Trine Sølberg
Rådgiver
E-post: trine.solberg@meldal.kommune.no
Tel. 72495194
Mob. 408 52 234

Ane Haugen Wexelsen
Rådgiver
E-post: ahw@meldal.kommune.no
Tlf. 72495192
Mob. 90143469

Johan Randahl
Rådgiver
E-post: johan.randahl@meldal.kommune.no
Tlf. 72494786
Mob. 92810142

Erling Revhaug
Rådgiver
E-post: erling.revhaug@meldal.kommune.no
Tlf. 72494787
Mob. 48284390

Meldal Regnskapskontor

Kari Rikstad
Daglig leder
E-post: kari@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494794
Mob. 95035898

Marte Dragset Stene
Regnskapskonsulent
E-post: marte@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494790
Mob. 90987160

Brynhild Kvåle
Regnskapsfører
E-post: brynhild@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494797
Mob. 99103706

Sigrun Seem
Regnskapsfører
E-post: sigrun@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494792
Mob. 90084234

Siri Hoset
Regnskapsfører
E-post: siri@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494791
Mob. 99536588

Turid Loe
Regnskapssekretær
E-post: turid@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494793
Mob. 90508191

Gunnar Sundseth
Regnskapskonsulent
E-post: gunnar@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494796
Mob. 46613250

Terje Mogset
Regnskapskonsulent
E-post: johnny@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494795
Mob. 47838447

Norsk Landbrukssrådgivning Trøndelag

Marie Skogrand
Jord-og plantekultur
E-post: Marie.skogrand@nlr.no
Mob. 452 48 540

Marit Øien
HMS-Rådgiver
E-post: Marit.oien@nlr.no
Mob. 99525463

Jan Henrik Moen
Byggteknisk planlegger
E-post: jan.henrik.moen@nlr.no
Mob. 928 84 610

Lars Uvsløkk
HMS-Rådgiver
E-post: Lars.uvslokk@nlr.no
Mob. 97079778

Norsk Landbrukssrådgivning

Ragnhild Borchsenius
Koordinator grovfôr
E-post: rabo@nlr.no
Mob. 90090787

Meldal Landbrukstjenester

Vibeke Mehlum
Daglig leder
E-post: vibeke.mehlum@n-lt.no
Tlf. 72494783
Mob. 41445141

Lensa

Ivar Syrstad
Lensa-pådriver
E-post: ivar.syrstad@meldal.kommune.no
Mob. 47905928

Orkla Fellesforvaltning

Rune Krogdahl
Daglig leder
E-post: rune@orklaguide.com
Tlf. 72494784
Mob. 92401517

Allskog

Leif Olav Aasløkk
Skogbruksleder
E-post: leif-olav.aaslokk@allskog.no
Mob. 90147356

Geir Bjørnar Holden
Skogbruksleder
E-post: geir.holden@allskog.no
Mob. 90109363

Sverre Husby
Skogbruksleder
E-post: sverre.husby@allskog.no
Mob. 48149812

Vannområde Orkla

Odd Lykkja
Midlertidig fungerende koordinator for Vannområde Orkla
E-post: odd.lykkja@meldal.kommune.no
Mob. 959 62 672
Tlf. 72 49 51 00