Kontaktinformasjon for Landbrukssenteret Midt

Landbrukssenteret Midt består av Meldal Regnskapskontor, Norsk Landbruksrådgivning, Meldal Landbrukstjenester, Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag, Lensa, Allskog, Orkla Landbruk, Orkla Fellesforvaltning og Vannområde Orkla. På hele landbrukssenteret jobber ca. 25 personer.

Adresse

Landbrukssenteret Midt
Løkkenveien 16
7336 Meldal

Landbruk- og naturforvaltning Orkland kommune

Markus Pettersen
Landbrukssjef
E-post: markus.pettersen@orkland.kommune.no
Tel. 72 49 51 95
Mob. 915 14 841

Trine Sølberg
Rådgiver
E-post: trine.solberg@orkland.kommune.no
Tel. 72 49 51 94
Mob. 408 52 234

Ane Haugen Wexelsen
Rådgiver
E-post: ane.wexelsen@orkland.kommune.no
Tlf. 72 49 51 92
Mob. 901 43 469

Johan Randahl
Rådgiver
E-post: johan.randahl@orkland.kommune.no
Tlf. 72 49 47 86
Mob. 928 10 142

Erling Revhaug
Rådgiver
E-post: erling.revhaug@orkland.kommune.no
Tlf. 72 49 47 87
Mob. 473 52 325

Odd Lykkja
Rådgiver
E-post: odd.lykkja@orkland.kommune.no
Tel. 72 49 51 91
Mob. 959 62 672

Meldal Regnskapskontor

Kari Rikstad
Daglig leder
E-post: kari@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 94
Mob. 950 35 898

Marte Dragset Stene (permisjon)
Regnskapskonsulent
E-post: marte@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 90
Mob. 909 87 160

Sigrun Seem
Regnskapsfører
E-post: sigrun@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 92
Mob. 900 84 234

Siri Hoset
Regnskapsfører
E-post: siri@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 91
Mob. 995 36 588

Turid Loe Skjerve
Regnskapskonsulent
E-post: turid@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 93
Mob. 905 08 191

Gunnar Sundseth
Regnskapsfører
E-post: gunnar@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 4796
Mob. 466 13 250

Terje Mogset
Regnskapskonsulent
E-post: terje@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72 49 47 95
Mob. 478 38 447

Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag

Marie Skogrand
Jord-og plantekultur
E-post: Marie.skogrand@nlr.no
Mob. 452 48 540

Sigmund Moen Trønsdal
HMS-Rådgiver
E-post: sigmund.moen.tronsdal@nlr.no
Mob. 900 46 093

Jan Henrik Moen
Byggteknisk planlegger
E-post: jan.henrik.moen@nlr.no
Mob. 928 84 610

Lars Uvsløkk
HMS-Rådgiver
E-post: Lars.uvslokk@nlr.no
Mob. 970 79 778

Norsk Landbruksrådgiving

Ragnhild Borchsenius
Koordinator grovfôr
E-post: rabo@nlr.no
Mob. 900 90 787

Meldal Landbrukstjenester

Vibeke Mehlum
Daglig leder
E-post: vibeke.mehlum@n-lt.no
Tlf. 72 49 47 83
Mob. 414 45 141

Lensa

Ivar Syrstad
Lensa-pådriver
E-post: ivar.syrstad@orkland.kommune.no
Mob. 479 05 928

Orkla Fellesforvaltning

Rune Krogdahl
Daglig leder
E-post: rune@orklaguide.com
Tlf. 72494784
Mob. 92401517

Allskog

Leif Olav Aasløkk
Skogbruksleder
E-post: leif-olav.aaslokk@allskog.no
Mob. 901 47 356

Sverre Husby
Skogbruksleder
E-post: sverre.husby@allskog.no
Mob. 481 49 812

Vannområde Orkla

Odd Lykkja
Koordinator for Orkla vannområde 
E-post: odd.lykkja@orkland.kommune.no
Mob. 959 62 672
Tlf. 72 49 51 91