Kontaktinformasjon for Landbrukssenteret Midt

Landbrukssenteret Midt består av Meldal Regnskapskontor, Norsk Landbruksrådgivning, Meldal Landbrukstjenester, Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag, Lensa, Allskog, Orkla Landbruk, Orkla Fellesforvaltning og Vannområde Orkla. På hele landbrukssenteret jobber ca. 25 personer.

Adresse

Landbrukssenteret Midt
Løkkenveien 16
7336 Meldal

Orkla Landbruk

Odd N. Lykkja
Landbrukssjef
E-post: odd.lykkja@meldal.kommune.no
Tel. 72495191
Mob. 95962672

Ane Haugen Wexelsen
Rådgiver
E-post: ahw@meldal.kommune.no
Tlf. 72495192
Mob. 90143469

Johan Randahl
Rådgiver
E-post: johan.randahl@meldal.kommune.no
Tlf. 72494786
Mob. 92810142

Erling Revhaug
Rådgiver
E-post: erling.revhaug@meldal.kommune.no
Tlf. 72494787
Mob. 48284390

Meldal Regnskapskontor

Kari Rikstad

Daglig leder
E-post: kari@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494794
Mob. 95035898

Hege Lien Eithun
Regnskapssekretær
E-post: hege@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494790
Mob. 98065428

Sigrun Seem
Regnskapsfører
E-post: sigrun@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494792
Mob. 90084234

Siri Hoset
Regnskapsfører
E-post: siri@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494791
Mob. 99536588

Gunnar Sundseth
Regnskapskonsulent
E-post: gunnar@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494796
Mob. 46613250

Terje Mogset
Regnskapskonsulent
E-post: johnny@meldalregnskapskontor.no
Tlf. 72494795
Mob. 47838447

Norsk Landbrukssrådgivning Trøndelag

Marie Skogrand
Jord-og plantekultur
E-post: Marie.skogrand@nlr.no
Tlf. 72494780
Mob. 452 48 540

Marit Øien
HMS-Rådgiver
E-post: Marit.oien@nlr.no
Mob. 99525463

Lars Uvsløkk
HMS-Rådgiver
E-post: Lars.uvslokk@nlr.no
Mob. 97079778

Norsk Landbrukssrådgivning

Ragnhild Borchsenius
Koordinator grovfôr
E-post: rabo@nlr.no
Mob. 90090787

Meldal Landbrukstjenester

Vibeke Mehlum
Daglig leder
E-post: vibeke.mehlum@n-lt.no
Tlf. 72494783
Mob. 41445141

Lensa

Ivar Syrstad
Lensa-pådriver
E-post: ivar.syrstad@meldal.kommune.no
Mob. 47905928

Orkla Fellesforvaltning

Rune Krogdahl
Daglig leder
E-post: rune@orklaguide.com
Tlf. 72494784
Mob. 92401517

Allskog

Leif Olav Aasløkk
Skogbruksleder
E-post: leif-olav.aaslokk@allskog.no
Mob. 90147356

Vannområde Orkla

Marte Turtum
Koordinator for Vannområde Orkla
E-post: marte.turtum@meldal.kommune.no
Mob. 476 43 322
Tlf. 72 49 51 95